Kom bij ons werken!

Wij helpen, adviseren en bieden oplossingen!

Aangenaam, wij zijn Finex
Marco van der Heiden

Marco

Administrateur

Marco van der Heiden

Marco van der Heiden

LinkedIn profile: LinkedIn
Email address: marco@finexaccountants.nl
Els van Breden-Cramer

Els

(Salaris) Administrateur

Els van Breden-Cramer

Els van Breden-Cramer

Email address: els@finexaccountants.nl
André van Haren

André

(Salaris) Administrateur

André van Haren

André van Haren

LinkedIn profile: LinkedIn
Email address: andre@finexaccountants.nl
Tobias Quijs

Tobias

Assistent Accountant

Tobias Quijs

Tobias Quijs

Email address: tobias@finexaccountants.nl
Xander Coemans

Xander

Accountant

Xander Coemans

Xander Coemans

LinkedIn profile: LinkedIn
Email address: xander@finexaccountants.nl
Lotte Nagelhout

Lotte

Assistent Accountant

Lotte Nagelhout

Lotte Nagelhout

LinkedIn profile: LinkedIn
Email address: lotte@finexaccountants.nl
Henriet Ossel

Henriet

Accountant

Henriet Ossel

Henriet Ossel

LinkedIn profile: LinkedIn
Email address: henriet@finexaccountants.nl
Aimée van Wilgen

Aimée

Fiscaal medewerker

Aimée van Wilgen

Aimée van Wilgen

LinkedIn profile: LinkedIn
Email address: aimee@finexaccountants.nl
Frans Tempel

Frans

Belastingadviseur

Frans Tempel

Frans Tempel

LinkedIn profile: LinkedIn
Email address: frans@finexaccountants.nl

Over Finex

Strategisch partner van het MKB
Ondernemen draait niet alleen om cijfers. Dat hoeven wij u als ondernemer niet te vertellen. Wat we u wel graag vertellen, is dat u naast accurate calculaties ook op Finex kunt rekenen voor inhoudelijk advies op strategisch, fiscaal of juridisch gebied. Wij zien onszelf graag als strategisch partner voor elke MKB ondernemer. Een langetermijnrelatie staat dan ook voorop.

Non-stop in contact met u en uw cijfers
Of het nu gaat om accountancy, (salaris-) administratie of belasting, wij stemmen onze dienstverlening af op uw specifieke vraag en wensen. Dat doen wij door persoonlijke aandacht en weloverwogen advies. Maar ook door innovatief ondernemerschap. Want technologie maakt ons vak elke dag efficiënter. Door slim gebruik van data, real time apps en cloudsoftware staan wij non-stop in contact met u en uw cijfers.

Wij helpen, adviseren
en bieden oplossingen!

Onze Diensten

Altijd op de hoogte van het laatste financiële nieuws.

14 Juni 2024